Electrolux E201SM S-Bag Classic Long Performance 12ks

Kód: 20105
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELECTROLUX S-Bag E201 Classic Long Performance, 12ks jsou vyrobeny z netkané textilie.Sáčky s-bag® Classic Long Performance představují originální standardní syntetický sáček do vysavače, který je určen pro většinu vysavačů ELECTROLUX: AirMax/GREEN, Bolido, Clario, Clario2, ErgoSpace/GREEN, Essensio, Excellio, JetMaxx/GREEN, Maximus, Mondo Plus, Oxy3system, Oxygen, Oxygen+, Superpro, UltraOne/GREEN, UltraSilencer/GREEN, Viva Control, Viva Quickstop. 

 • 12ks originálních sáčků S-Bag Classic Long Performance E201M
 • materiál: netkaná textilie - syntetický materiál
 • kapacita: 3,5 litru
 • materiál: netkaná textilie
 • kompatibilita: široká škála vysavačů AEG, Electrolux, Philips, Tornado, Volta a další.
 • Certifikováno TÜV

 

Jde o je nový typ syntetického filtračního sáčku do vysavače S-Bag s  50% delší životností, než běžný papírový sáček, kde v souvislosti s jeho postupným naplňováním se jeho kapacita snižuje. Ne tak při využití originál sáčku do vysavače Electrolux, AEG, Philips - jsou vyrobeny z inovovaného materiálu, který zajistí dobrou účinnost sání a konstantní výkon vašeho vysavače.

   

Tyto sáčky do vysavače Electrolux, AEG, Philips mají vysokou filtrační kapacitu -  až 99 % částic o jemnosti až 1 mikronu (15x menších než je průměr lidského vlasu), vzduch filtruje o 40 % účinněji než běžný papírový sáček a pomáhá tak zbavit se ze vzduchu částic jako jsou alergeny a některé druhy bakterií. --

   

Díky patentovanému provedení a speciálnímu způsobu složení kartonu originální sáček Electrolux S-Bag sedí dobře ve vašem vysavači, při výměně se uzavírá automaticky - do vzduchu se nedostanou nežádoucí nečistoty.Pro správný výkon je potřeba sáčky S-bag ® pravidelně vyměňovat, mikrofiltry je třeba vyměnit po každém pátém prachovém sáčku. Filtry ve vysavači je doporučeno nahradit minimálně dvakrát ročně, v závislosti na jejich stupni znečistění

   

Proč vybrat syntetický sáček z netkané textilie?

 • Prodloužení životnosti  -  speciální vícevrstvý materiál sáčku do vysavače zajistí zvýšený sací výkon vysavače i v případě částečného zaplnění sáčku, kdy u papírových sáčků vlivem ucpávání mikropórů výkon vysavače přirozeně klesá = sáček nemusíte tak často měnit.
 • Odolnost proti vlhkosti - pokud dojde vysátí zbytkové tekutiny a tím k zvlhčení sáčku papírového, s největší pravděpodobností se roztrhne. Sáček z netkané textilie nikoliv.
 • Pevnost - sáček se neprotrhne, ani pokud omylem vysajete ostrý předmět, stejně tak se neodtrhne od kartónu při výměně plného sáčku za nový.
 • Lepší filtrace - syntetické sáčky filtrují až o 40% lépe, než klasický papírový sáček.
 • Sáčky nové generace s vysokou schopností filtrace malých částic - vysavač se nezanese jemným prachem = jeho životnost se prodlouží.
 • Větší objem - textilní materiál je pružnější, sáček se dobře přizpůsobí velikosti komory vysavače, můžete jej tak zaplnit zcela, aniž by vysavač ztrácel na výkonu.
 • Hygienická příruba - většina sáčků z netkané textilie je jí vybavena. Je to vlastně jakýsi uzávěr sáčku na kartónu, který při výměně sáčku vytáhnete směrem nahoru - sáček se tím uzavře, nedochází k úniku prachu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: