Electrolux ECS54B + Balení sáčků S-Bag v hodnotě 199,- Kč + vůně do vysavače S-Fresh v hodnotě 109,- Kč

Kód: 8991
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
ZDARMAZDARMA
Electrolux ECS54B + Balení sáčků S-Bag v hodnotě 199,- Kč + vůně do vysavače S-Fresh v hodnotě 109,- Kč
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Řada Classic Silence, příkon 650W, hlučnost 69dBA, ACAA, omyvatelný hygienický filtr, akční rádius 12 m, parketová hubice, Mini-turbo kartáč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysávejte elegantně a s perfektními výsledky

Alespoň jeden vysavač najdeme v každé domácnosti. Život bez něj si snad už ani nedokážeme představit, vysáváme drobečky pod stolem, chlupy domácích mazlíčků i nečistoty ze sedačky. Proto je důležité si vybrat spolehlivý vysavač, který bude splňovat všechna vaše kritéria. Seznamte se s podlahovým vysavačem Electrolux Classic Silence ECS54B v elegantním černošedém designu, jenž navíc ušetří vaše náklady na provoz, neboť se řadí do úsporné energetické třídy A.


Neviřte prach, vysávejte

Vysávání je neodmyslitelnou součástí každého úklidu, proto se můžete kdykoliv spolehnout na vysavač Electrolux Classic Silence ECS54B s maximálním příkonem 650 W a systémem PowerPro™, který kombinuje účinný motor a hubici DustPro™. Nezáleží na tom, zdali se doma procházíte po koberci nebo tvrdé podlaze, při vysávání vždy docílíte dokonalého výsledku. Další vybavení v podobě prachového kartáčku, teleskopické trubky, hubice na čalounění a štěrbinové hubice vám ulehčí tu nikdy nekončící námahu. Dle vaší potřeby si můžete kdykoliv regulovat sílu výkonu oválným posuvným tlačítkem. 

Jednoduché údržba, ovládání i skladování

Vysavač je vybaven prachovým sáčkem S-bag, do kterého se vejde až 3,5 l nečistot. Součástí vysavače jsou 2 sáčky – jeden uvnitř vysavače a druhý náhradní. Jakmile se sáček zcela naplní, malý displej na těle vysavače indikuje nutnost jeho výměny. Vysáté nečistoty a prach se nedostanou zpět do místnosti díky omyvatelnému hygienickému filtru 12. Plynulý pojezd zajišťují měkčená zadní kolečka, která snižují hluk a chrání podlahu proti poškrábání či jinému poničení. 9 m kabel nabízí poměrně slušnou flexibilitu a akční rádius 12 m. V případě, že potřebujete vysavač přenést do jiné místnosti nebo patra, oceníte praktickou pohyblivou rukojeť. Abyste ani s uložením neměli prostorové problémy, disponuje vysavač integrovanými parkovacími úchyty – v zadní části se nachází úchyt pro parkování hadice ve vzpřímené poloze, v dolní části pak úchyt pro zajištění trubek.

 

Sáčkový vysavač řady Classic Silence

Elegantní a šikovné sáčkové vysavače Classic Silence
Designově nadčasové sáčkové vysavače řady Classic Silence patří mezi tišší vysavače s vysokým výkonem, 
které vás dokonale zbaví prachu a nečistot a navíc se velmi jednodušše ovládají.

 • příkon 650 W
 • omyvatelný hygienický filtr 12
 • měkčená zadní kolečka
 • délka kabelu 9 m
 • akční rádius 12 m
 • regulace výkonu
 • teleskopické trubky
 • podlahová hubice DustPro
 • mini-turbo kartáč
 • parketová hubice
 • příslušenství 2 v 1
 • barva černá

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg