Electrolux ZPFALLFLR

Kód: 8994
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
ZDARMAZDARMA
Electrolux ZPFALLFLR
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Vyprodáno (1 ks)

Sáčkový vysavač PowerForce

* příkon 700W
* omyvatelný hygienický filtr
* délka přívodního kabelu 6m 
* akční rádius 9m
* mechanická regulace výkonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pomocník do každé domácnosti


Vysavač Electrolux PowerForce se stane vaším dokonalým pomocníkem v domácnosti. Jedná se o sáčkový vysavač s objemem prachového sáčku 3,5 l a mechanickým indikátorem plnosti sáčku. Dále obsahuje omyvatelný motorový filtr a vysavač je tak vhodný i pro alergiky. Tento model byl navržen a vyroben tak, aby představoval spolehlivost, špičkový výkon a dokonalé zhotovení.


Bezchybnost vysávání


Dokonalých výsledků při vysávání dosáhnete díky systému PowerProTM, kterým je vysavač Electrolux PowerForce vybaven. Jedinečný a velice účinný motor s kombinací trubice DustProTM zajišťují optimální výsledky při vysávání na jakémkoliv povrchu. Nebude tedy pro vás problém vysát nejen prach a vlákna, ale jakékoliv nečistoty na koberci nebo tvrdé podlaze.Tento model je také vybaven hubicí, která je uzpůsobena pro účinné a snadné vysávání jakýchkoliv tvrdých podlah, ať už dřevěných, plovoucích podlah nebo dlaždič. Tato hubice je speciálně uzpůsobena pro vysávání podlah se štěrbinami a zajistí vám dokonalé výsledky vysávání bez jakýchkoliv nepříjemných vedlejších projevů jako je například vrzání či poskakování hubice.


Snadná manipulace


Snadná manipulace při vysávání je velice důležitá a Electrolux PowerForce vám ji dokáže zajistit díky technologii 360° MotionTM. Je velice lehký, jeho perfektní ergonomický tvar a malá kolečka zajišťují snadnou manipulaci kolem nábytku. Velkou výhodou jsou snadno přístupné, dostatečně velké ovládací tlačítka a také teleskopická trubice, což umožňuje vzpřímenou polohu těla při vysávání, bez potřeby se neustále sklánět. Délka přívodního kabelu je 6 metrů, takže můžete počítat s maximálním dosahem 9 metrů.Výměna prachového sáčku nebývá mnohdy snadná. S vysavačem Electrolux PowerForce však výměna prachového sáčku bude opravdu jednoduchá, rychlá a hlavně velmi hygienická. Velice snadnou výměnu prachového sáčku zajišťuje víko AccessTM 180°, které umožňuje úplný přístup k tělu vysavače. Prachový sáček tak můžete vytáhnout během pár sekund a bez nadměrného prášení.

 

Sáčkový vysavač PowerForce

 • příkon 700W
 • omyvatelný hygienický filtr
 • délka přívodního kabelu 6m
 • akční rádius 9m
 • mechanická regulace výkonu
 • teleskopické trubky
 • objem prachového sáčku 3.5l
 • doporučený sáček S-bag classic long performance
 • podlahová hubice DustPro
 • vzduchový turbokartáč a speciální hubice na tvrdé podlahy v základní výbavě
 • nesené příslušenství 2v1
 • funkce soft start
 • mechanický indikátor plného prachového sáčku
 • barva hnědá

Systém Power Pro™ k snadnému vysávání všech typů podlah 
Vysavač PowerForce™ je vybaven naším systémem Power Pro™ pro dokonalé výsledky vysávání. Systém Power Pro™ v sobě snoubí účinný motor a hubici DustPro™ a umožňuje vám tak dokonalé vysávání všude, kde potřebujete - ať je to na koberci či na tvrdé podlaze.
Technologie 360° Motion™ pro snadný dosah kolem rohů 
Všechny ty malé předměty, které doma přechováváme, nám přinášejí pocit pohodlí, ale zároveň nám velmi znesnadňují udržování čistoty. Právě proto je vysavač PowerForce™ vybaven malými kolečky, které jsou ideální pro vysávání kolem předmětů a díky kterým snadno dosáhnete i do jinak obtížně přístupných prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg