Electrolux ZPFCLASSIC

Kód: 20180
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
ZDARMAZDARMA
el1
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Vyprodáno

Výkonný, tichý s krásným designem Moderní podlahový vysavač Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC si díky jeho povedenému designu zamilujete na první pohled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Výkonný, tichý s krásným designem

Moderní podlahový vysavač Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC si díky jeho povedenému designu zamilujete na první pohled. Jeho hezký vzhled v červené barvě však není jeho hlavní předností, tím hlavním si vás získá až při prvním použití.

Sáčkový vysavač Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC je výkonný a zároveň tichý (hlučnost vysávání dosahuje maximálně 77 dB) - zkrátka přesně takový, jaký by měl vysavač být. Za malou chvíli s ním vysajete celý dům a přitom s ním nebudete nikoho rušit.

Dokonalý výsledek na všech typech podlah

Dokonalé vysávání zajišťuje vysavači Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC inovativní systém PowerPro. Účinný motor spolu s hubicí DustPro vám umožní dokonale vysát na všech typech podlah. Tedy všude, kde zrovna potřebujete – na tvrdé podlaze i na koberci.

Jednoduchá manipulace bez neustálého zohýbání

Velice jednoduchou manipulaci vysavači Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC zajišťují jeho měkčená kolečka (dostanete se i do jinak těžko přístupných prostor), nízká váha a šestimetrový přívodní kabel.

Díky jeho širokému devítimetrovému akčnímu radiusu se již nebudete muset zohýbat při neustálém vypojování a zapojování kabelu do elektriky. Teleskopické trubky šetří záda i vyšším lidem a zaručují, že se při vysávání nebudou muset zohýbat ani ti.

Šetří peníze bez negativního ovlivnění výkonu

Vysavač Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC šetří vaše peníze, řadí se totiž do skupiny spotřebičů s extrémně nízkou spotřebou typu A. Nijak to ovšem neovlivňuje jeho výkon. Podlahový vysavač s příkonem 700 W saje naprosto perfektně, disponuje funkcí soft start a jeho výkon lze mechanici regulovat dle vašich aktuálních potřeb.

Hygienický s širokou škálou vybavení

Vysavač Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC obdržíte včetně speciálních hubicí na čalounění, podlahové/kobercové i štěrbinové. Vysokou úroveň hygieny při práci s vysavačem Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC a čistý vzduch ve vaší domácnosti zaručuje omyvatelný hygienický filtr.

Objemné prachové sáčky se snadnou výměnou

Sáčky do vysavače Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC doporučujeme používat typu S-bag classic long performance. Jsou objemné – vleze se do nich až 3,5 litru smetí, nebudete je tedy muset měnit často.

Vysavač Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC si sám pomocí indikátoru řekne, kdy je čas prachový sáček vyměnit. Výměna prachového sáčku je však velice rychlá, snadná a oproti jiným vysavačům dokonce i hygienická. Víko Access s přístupem v rozsahu 180° zajišťuje úplný přístup k tělu vysavače a vy díky tomu můžete sáček vyměnit za pár vteřin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky