Electrolux ZSPALLFLR + Balení sáčků S-Bag v hodnotě 199,- Kč + vůně do vysavače S-Fresh v hodnotě 109,- Kč

Kód: 9003
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
3 850 Kč 3 181,82 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Motor optimalizovaný pro bezhlučný provoz ve spojení s konstrukcí nádobky na prach a novou tichou hubicí DustPro™ zajišťují tišší vysávání – aniž by byl nepříznivě ovlivněn výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový pomocník i pro náročný úklid


Špičkový podlahový vysavač Electrolux SilentPerformer ZSPALLFLR s energetickou třídou A pracuje s mechanickou regulací výkonu o příkonu 700 W a slouží k suchému vysávání. Má nejvyšší třídu účinnosti vysávání tvrdých podlah, k čemuž využívá speciální hubici na tvrdé podlahy. Stejně dobře si poradí i s koberci. Přesně na tohle jste čekali!

Vysoké nároky nejen alergiků


Máte doma alergika a kladete tak na úklid ještě vyšší nároky? Žádný problém. Vysavač Electrolux SilentPerformer ZSPALLFLR je díky speciálnímu omyvatelnému a hygienickému HEPA filtru vhodný i pro alergiky a splňuje třídu emisí prachu z vysavače A. Objem prachového sáčku je 3,5 l. Můžete tak vysávat a vysávat a o sáček se nestarat. Až přece jen půjdete koupit nový, chtějte sáček S-bag classic long performance. O tom, kdy máte vyrazit, vás bude informovat mechanický indikátor plného prachového sáčku.

To ticho…


Obtěžuje vás při vysávání obvyklý velký hluk? Podlahový vysavač Electrolux SilentPerformer ZSPALLFLR s novým optimalizovaným motorem pro bezhlučný provoz je proto vaší jasnou volbou. K tichému chodu přispívá i nová tichá hubice. O tom, že vysáváte, už nebudou mít vaši sousedé ani ponětí, protože hlučnost je pouhých 72 dB.

Velký dosah


A když už se do toho jednou pustíme, nemělo by nás nic zdržovat. Chcete být rychlí a efektivní! Už žádné vypínání a hledání nové zásuvky kvůli krátké napájecí šňůře. Podlahový vysavač Electrolux SilentPerformer má přívodní kabel dlouhý celých 9 m a úžasné teleskopické trubky. Díky tomu je jeho akční rádius neuvěřitelných 12 m a vy jen pohodlně přecházíte mezi jednotlivými místnostmi. Po důkladném vysátí celého bytu či domu se přívodní kabel automaticky navine zpět do vysavače. 

Nejen na podlahy


Také doma nevysáváte jen podlahy? Využíváte vysavač i k čistění sedaček nebo třeba úzkých štěrbin v topení? Podlahový vysavač Electrolux SilentPerformer si sebou nese mimo parketové a kobercové hubice ještě příslušenství 3v1. Obsahuje tak navíc hubici na čalounění, štěrbinovou hubici a kartáčovou hubici. S nimi bude velký úklid opravdu hračka. Hodil by se vám k této našlapané výbavě ještě vzduchový turbokartáč? Máte ho mít, je její součástí! Stejně jako funkce soft start

Snadný pohyb vždy a všude


Při vysávání za vámi bude podlahový vysavač Electrolux SilentPerformer lehce klouzat díky měkkým zadním kolečkům. Tato kolečka jsou navíc malá a jsou tak ideální k vysávání mezi různými předměty, ke snadnému pohybu kolem rohů nebo v jinak obtížně přístupných prostorech.

 

Sáčkový vysavač SilentPerformer

 • příkon 700W
 • omyvatelný hygienický filtr
 • délka přívodního kabelu 9m
 • akční rádius 12m
 • mechanická regulace výkonu
 • teleskopické trubky
 • objem prachového sáčku 3.5l
 • doporučený sáček S-bag classic long performance
 • podlahová hubice DustPro™ Silent
 • nesené příslušenství 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění)
 • vzduchový turbokartáč
 • speciální hubice na tvrdé podlahy (Hard Floor Silent with Interlock)
 • funkce soft start
 • mechanický indikátor plného prachového sáčku
 • barva hnědá

Systém Silence Pro™ pro tišší vysávání 
Vysávejte bezhlučně. Vysavač SilentPerformer™ byl vytvořen s důrazem na tichý provoz. Motor optimalizovaný pro bezhlučný provoz ve spojení s konstrukcí nádobky na prach a novou tichou hubicí DustPro™ zajišťují tišší vysávání – aniž by byl nepříznivě ovlivněn výkon.
Technologie 360° Motion™ pro snadný dosah kolem rohů 
Všechny ty malé předměty, které doma přechováváme, nám přinášejí pocit pohodlí, ale zároveň nám velmi znesnadňují udržování čistoty. Právě proto je vysavač SilentPerformer™ vybaven malými kolečky, které jsou ideální pro vysávání kolem předmětů a díky kterým snadno dosáhnete i do jinak obtížně přístupných prostor.
Systém Multi Room™ pro bezproblémové vysávání na jeden zátah 
Vysávejte na jeden zátah - bez zastavování a zasunování napájecí šňůry do nové zásuvky pokaždé, když se přesunete do další místnosti. Vysavač SilentPerfomer(TM) má extra dlouhý dosah 12 metrů, což bohatě stačí k vysávání více místností na jeden zátah - zkrátka snadná práce.

 

Video

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg