Electrolux ZUSDELUX58 + Balení sáčků S-Bag v hodnotě 199,- Kč + vůně do vysavače S-Fresh v hodnotě 109,- Kč

Kód: 9009
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
ZDARMAZDARMA
Electrolux ZUSDELUX58 + Balení sáčků S-Bag v hodnotě 199,- Kč + vůně do vysavače S-Fresh v hodnotě 109,- Kč
5 680 Kč 4 694,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Tento model je rovněž vybaven hubicí AeroPro™ Parketto Pro, která je uzpůsobena pro snadné vysávání dřevěných podlah, dlaždic a podlah se štěrbinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úklid s ultra tichým vysavačem je balzámem na nervy


Už máte dost vašeho řvoucího, ale málo účinného vysavače? Pak je nejvyšší čas na změnu. Konstruktéři značky Electrolux totiž vyvinuli nový, extra tichý typ vysavače, který můžete používat, aniž byste kohokoli rušili. Hlučnost vysavače UltraSilencer ZEN ZUSDELUX58 je pouhých 58dB(A)! Vedle toho, že je sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN velice tichý, má vynikající výkon a čisticí schopnosti. Díky omyvatelnému filtru Allergy Plus je jeho provoz rovněž příznivý pro alergiky.


Přestože je chod tichý, sací výkon zůstává velmi vysoký


Vysavač Electrolux UltraSilencer ZEN je vybavený vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí Silent Zen™. Díky aerodynamickému designu vysavače a hubici se sacím účinkem do hloubky získáte intenzivní a účinný sací výkon bez vysoké hladiny hluku, takže již nemusíte vysávání odkládat z obavy, že budete rušit sousedy nebo členy vaší rodiny, kteří třeba ještě vyspávají nebo studují. Vysavač UltraSilencer ZEN je rovněž vybaven hubicí AeroPro™ Parketto Pro, která je uzpůsobena pro snadné vysávání dřevěných podlah, dlaždic a podlah se štěrbinami.


Pohyb vysavače je plynulý, dosah zcela dostatečný


Práce s vysavačem UltraSilencer ZEN je pohodlná díky systému Motion Control™, který umožňuje jeho stabilní pohyb, plynulé otáčení a dynamický tah. I přechod mezi místnostmi je tak kontrolovaný a bezproblémový. Délka přívodního kabelu je 9 metrů a akční rádius vysavače 12 metrů. Abyste nemuseli u vysávání příliš namáhat záda, jsou trubky teleskopické a rukojeť má ergonomický tvar. Je na ní navíc umístěno dálkové ovládání vysavače, kterým můžete jednoduše upravit sací výkon. Digitální displej vás bude informovat o nastavení výkonu i o tom, zda je potřeba vyměnit prachový sáček či očistit filtr. Díky výkonu i tichému chodu tohoto špičkového vysavače budete mít z úklidu radost.

 

Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN

 • příkon 700 W
 • omyvatelný Allergy Plus filtr
 • akční rádius 12 m
 • délka přívodního kabelu 9 m
 • elektronický indikátor plného prachového sáčku
 • objem prachového sáčku 3,5l
 • sáček typu s-bag classic long performance
 • teleskopické trubky, ergonomická rukojeť ERGO
 • dálkové ovládání výkonu (REMOTE control)
 • velmi tichý 58dB(A), funkce soft start
 • nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění)
 • hubice AeroPro Silent, hubice AeroPro Parketto Pro, hadice Aeropro 36 mm
 • barva wolframová metalická

Extra tichý vysavač se systémem Silent Zen™
Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli se systémem Silent Zen™, je vysavač UltraSilencer™ ZEN vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí Silent Zen™.

Hubice Silent Zen™ pro ještě tišší a účinné vysávání
Naše hubice Silent Zen™ zajišťuje při vysávání ještě nižší hlučnost. Díky aerodynamickému designu vysavače UltraSilencer™ ZEN a hubici se sacím účinkem do hloubky získáte intenzivní a účinný sací výkon bez vysoké hladiny hluku.

 

Video

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg