Electrolux ZUSORIGWR+ + Balení sáčků S-Bag v hodnotě 199,- Kč + vůně do vysavače S-Fresh v hodnotě 109,- Kč

Kód: 9012
Neohodnoceno
Značka: ELECTROLUX
ZDARMAZDARMA
zusorigwr
4 590 Kč 3 793,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (1 ks)

Hubice AeroPro™ Silent pro ještě tišší a účinnější vysávání. Jednoduché používání díky ergonomickému designu a extra velkému pracovnímu dosahu 12 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vsaďte na bezchybné vysávání


Vysavač Electrolux UltraSilencer ZUSORIGWR+ se stane vaším dokonalým pomocníkem v domácnosti. Už nemusíte přemýšlet, jestli je vhodný čas pro vysávání. S vysavačem Electrolux UltraSilencer je totiž vhodný čas kdykoliv je to potřeba a to díky výjimečné tichosti pouhých 61dB. Při vysávání už nebudete nikoho rušit.



Electrolux UltraSilencer je sáčkový vysavač s objemem prachového sáčku 3,5 l a mechanickým indikátorem plnosti sáčku. Dále obsahuje omyvatelný motorový filtr a vysavač je tak vhodný i pro alergiky. Tento model byl navržen a vyroben tak, aby představoval spolehlivost, špičkový výkon a dokonalé zhotovení.


Extra tichý


Mimořádné tichosti vysavače Electrolux UltraSilencer konstruktéři dosáhli pomocí technologie Silent Air TM, což znamená, že je vysavač Electrolux UltraSilencer vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a navíc mimořádně výkonnou hubicí AeroProSilent. Nízké hlučnosti je také dosaženo díky aerodynamickému designu vysavače UltraSilencer. Můžete si být tedy opravdu jistí, že intenzivní a účinný sací výkon vysavače je zachován.



Díky optimalizaci průtoku vzduchu je u vysavače Electrolux UltraSilencer dosaženo intenzivního sacího výkonu. Nebude tedy pro vás problém vysát nejen prach a vlákna, ale jakékoliv nečistoty. K ještě lepším výsledkům při vysávání jsou vytvořeny důmyslné hubice, které poskytují skvělé výsledky na všech typech povrchů.




Nejlepší způsob jak vysát tvrdou podlahu


Tento model je také vybaven hubicí AeroParketto Pro™, která je uzpůsobena pro účinné a snadné vysávání jakýchkoliv tvrdých podlah, ať už dřevěných, plovoucích podlah nebo dlaždič. Tato hubice je speciálně uzpůsobena pro vysávání podlah se štěrbinami a zajistí vám dokonalé výsledky vysávání bez jakýchkoliv nepříjemných vedlejších projevů jako je například vrzání či poskakování hubice.



Snadná manipulace


Snadná manipulace při vysávání je velice důležitá a Electrolux UltraSilencer vám ji dokáže zajistit. Je velice lehký, jeho perfektní ergonomický tvar a měkké pryžové kolečka zajišťují snadnou manipulaci kolem nábytku. Velkou výhodou jsou snadno přístupné, dostatečně velké ovládací tlačítka a také pevná výsuvná hliníková trubice, což umožňuje vzpřímenou polohu těla při vysávání, bez potřeby se neustále sklánět. Délka přívodního kabelu je 9 metrů, takže s maximálním dosahem 12 metrů nebudete muset tak často měnit zásuvky.

 

Sáčkový vysavač UltraSilencer

 • příkon 700W
 • Omyvatelný hygienický filtr (Hygiene Filter 12™)
 • délka přívodního kabelu 9m
 • akční rádius 12m
 • Nová tišší konstrukce hubice AeroPro silent
 • objem prachového sáčku 3,5l
 • rukojeť s ergonomickým držadlem
 • mechanická regulace výkonu
 • hubice na tvrdé podlahy AeroParketto Pro™
 • teleskopické trubky
 • velmi tichý 61dB(A)
 • funkce soft start
 • nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka,hubice na čalounění)
 • měkčená kolečka
 • mechanický indikátor plného prachového sáčku
 • barva tmavě červená
 • součástí balení jsou dva sáčky S-bag classic Long Performace

Hubice AeroPro™ ParkettoPro pro účinné vysávání na tvrdých podlahách 
Vysávání na různých typech tvrdých podlah je nyní snadnější než kdykoli předtím. Tento model je rovněž vybaven hubicí AeroPro™ ParkettoPro, která je uzpůsobena pro snadné vysávání dřevěných podlah, dlaždic a podlah se štěrbinami.

Extra tichý díky technologii Silent Air™ 
Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli s technologií Silent Air™, je vysavač UltraOne Green vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí AeroPro Silent.

Prvotřídní výsledky vysávání s optimalizovaným průtokem vzduchu 
Schopnost vysavače vysávat prach a vlákna nezávisí výhradně na výkonu motoru. K zajištění intenzivního sacího výkonu jsme optimalizovali také průtok vzduchu a vytvořili jsme důmyslné hubice, které poskytují skvělé výsledky na všech typech povrchů.

Jednoduché používání díky ergonomickému designu a extra velkému pracovnímu dosahu 12 m 
Lehký s jednoduchým manévrováním okolo nábytku a rohů. Díky pracovnímu dosahu 12 m není třeba měnit zásuvku tak často. UltraSilencer s lehko přístupnými ovládači, pevnou teleskopickou hliníkovou trubicí a měkkými gumovými kolečky promění vysávání v radost.

Hubice AeroPro™ Silent pro ještě tišší a účinnější vysávání 
Naše hubice AeroPro Silent zajišťuje při vysávání ještě nižší hlučnost. Díky aerodynamickému designu vysavače UltraSilencer a hubici s hlubokým sacím účinkem získáte intenzivní a účinný sací výkon bez vysoké hladiny hluku.

Člen kolekce UltraCollection 
Tento vysavač patří do kolekce UltraCollection, do které patří i modely UltraSilencer, UltraCaptic, UltraFlex, UltraPower a Ergorapido. Každý model této kolekce byl navržen a vyroben tak, aby ztělesňoval spolehlivost, výkon a špičkové zhotovení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg